7. ROČNÍK SOUTĚŽE START-UP TUL

Právě se rozjíždí 7. ročník naší podnikatelské soutěže START-UP TUL a ani současná situace žádnou podnikavou hlavu nezastaví. Přihlášky jsou v plném proudu a ty došlé už na prstech jedné ruky nespočítáme. Uzavírka je však již 30. 4. 2021!

Přemýšlíš, jestli tvůj nápad vůbec stojí za to? Odpověď zní: rozhodně. Fantazii se meze nekladou, stačí si na našem webu prohlédnout soutěžní týmy z předešlých let. Najdeš zde podnikatelské nápady na výrobu ekologických nádob na kávu, oblečení šité na míru, české originální „negližé“ nebo automatický kurník. Rozhodně jsi ale zaznamenal výherce roku 2020 – Eduarda Seiberta a jeho Beehive –, o němž psala Česká tisková komora, server Aktuálně  a spousta dalších. Dočkal se dokonce i reportáže v České televizi.

Ani mezi odesláním přihlášky a výhrou se nudit nebudeš. Od začátku roku až do listopadu, kdy proběhne finále letošní soutěže, čeká tebe i tvůj tým spousta akcí, přednášek a workshopů. S tím nám pomáhají naši dlouhodobí partneři, jako je například CzechInvest nebo úspěšný liberecký inkubátor Lipo.ink. Právě se zástupcem Lipo.inku, Antonínem Ferdanem, proběhl 2. března 2021 online workshop: Chce to nápad! jako úvod do světa podnikání. Pokud jsi přednášku nestihl, můžeš si její záznam  pustit.

Mimo jiné na tebe čekají různé ceny. Od atraktivního merche až po finanční odměnu pro vítěze. Nemluvě o cenných zkušenostech, které posbíráš v průběhu. Veškeré informace, od pravidel soutěže až po medailonky týmů z minulých let najdeš na našich webových stránkách. Přihlásit se můžeš vyplněním registračního formuláře, ale nezapomeň, že termín je už 30. 4. 2021.

Další články

<strong>9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu</strong>

9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu

Jsi student TULky a máš podnikatelského ducha? Zajímá tě svět startupů a chceš se dozvědět více? Pak pro tebe máme…
Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Ve čtvrtek 24. listopadu proběhlo finále již osmého ročníku soutěže START-UP TUL. Před porotu se postavilo sedm odvážných týmů, mezi…
Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin. Kdo osloví porotu nejvíce a jak…

Odběr newsletteru