START-UP TUL ODSTARTOVAL

Je to zase tady! Devátý ročník soutěže START-UP TUL právě odstartoval a slibuje velkou dávku inspirace a podnikatelského ducha. Tento rok soutěž přilákala pozornost celkem 25 odvážných týmů s inovativními a zajímavými projekty, které chtějí přinést na trh. Soutěžící teď mají před sebou náročnou, ale zároveň velmi zajímavou výzvu proměnit své nápady v realitu.

První setkání „Seznamovačka“ proběhlo ve čtvrtek 11. května, a to ve velmi přátelské atmosféře. Soutěžící měli možnost seznámit se s ostatními týmy a stručně představit své nápady. A co bylo naším úkolem? Především předat klíčové informace k průběhu celé soutěže a představit náš tým SBC.

A co čeká soutěžící v následujících měsících? Workshopy, setkání a přednášky plné inspirace, které je provedou všemi důležitými kroky v procesu budování start-upu. Jedním z klíčových bodů je i tvorba business plánu, který soutěžícím pomůže vyjasnit si svou podnikatelskou strategii a poskytne jim strukturu pro budoucí kroky.

Podpora mentory je také nedílnou součástí soutěže. Soutěžící budou mít možnost spolupracovat se zkušenými odborníky, kteří jim poskytnou cenné rady a pomohou s růstem a rozvojem projektu.

Další důležitý milník čeká soutěžní týmy začátkem června, kdy se uskuteční první workshop. Na tomto workshopu se soutěžící dozvědí, jak vytvořit pitch deck – prezentaci, kterou start-up využívá k představení se potenciálním investorům a získání financování pro svůj projekt. Na tomto setkání se soutěžící naučí, jak správně vytvořit a prezentovat svůj pitch deck, což se jim bude hodit jak na finále naší soutěže, tak jim to bude nesmírně prospěšné pro jakékoliv jejich budoucí podnikání.

Velké finále se bude konat v listopadu před porotou i veřejností a probojuje se do něj pouze 8 finalistů. Ti nejlepší z nejlepších budou mít příležitost prezentovat svůj projekt před odborníky a získat nejen cenné zpětné vazby, ale i finanční či nefinanční odměnu. Finále je vždy napínavou a velmi inspirativní událostí, na kterou se těší nejen soutěžící, ale i celý tým Student business clubu TUL. Tak si rovnou zapište do kalendářů datum 23. listopadu od 14 hodin, v aule budovy G!

Další články

Myslíte si, že nemáte nápad? Dokážeme vám, že máte!

Myslíte si, že nemáte nápad? Dokážeme vám, že máte!

Existuje mnoho způsobů, jak najít podnikatelský nápad, a každý z nich může být účinný pro jiného člověka. My jsme si…
<strong>9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu</strong>

9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu

Jsi student TULky a máš podnikatelského ducha? Zajímá tě svět startupů a chceš se dozvědět více? Pak pro tebe máme…
Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Ve čtvrtek 24. listopadu proběhlo finále již osmého ročníku soutěže START-UP TUL. Před porotu se postavilo sedm odvážných týmů, mezi…

Odběr newsletteru