Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin. Kdo osloví porotu nejvíce a jak se studenti poperou s trémou z velkého pódia a z prezentace svého snu před porotou?

Od května do října studenti Technické univerzity intenzivně pracovali na svých podnikatelských nápadech. Absolvovali řadu workshopů a přednášek pod vedením odborníků z praxe, kteří jim předali nezbytné poznatky k tvorbě vlastních byznys plánů. Ty pak průběžně konzultovali s mentory, jejichž hlavním úkolem bylo pomoci soutěžícím s rozvojem jejich vlastních vizí. Veškerá příprava studentů směřovala právě k veřejnému finále, které proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin v aule budovy G Technické univerzity v Liberci.

Do užšího finále soutěže se letos probojovalo sedm projektů, které nyní předstoupí před porotu. Finalisté budou mít pouze 7 minut na prezentaci svých nápadů, během nichž musí nejen porotu, ale i ostatní přítomné seznámit se svou finální vizí. Těšit se můžete na opravdu nápadité projekty z různých oblastí – od designových šperků vyráběných pomocí nanotechnologií přes zachování svatební kytice do pryskyřice až po rozvoj IT gramotnosti.

Vyhlášení vítězů je pak naplánováno na 17:30. Byznys plány bude hodnotit odborná porota v roli investorů. Cílem je nejen vybrat ty nejnápaditější projekty, ale zároveň výherce podpořit při jejich realizaci. Nejúspěšnější studentské projekty tak tradičně obdrží finanční i další odměny od našich partnerů, kterými jsou ŠKODA AUTO, Nadace Jablotron, Nadace Preciosa, Ekonomická fakulta TUL, Lipo.ink a CzechInvest.

Chcete-li podpořit studentské projekty osobně, budeme se na Vás těšit již 24. listopadu ve 14 hodin v aule budovy G. A pokud náhodou dorazit nemůžete, ale nechcete si to nechat ujít, celé finále budeme streamovat!

Další články

<strong>9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu</strong>

9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu

Jsi student TULky a máš podnikatelského ducha? Zajímá tě svět startupů a chceš se dozvědět více? Pak pro tebe máme…
Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Ve čtvrtek 24. listopadu proběhlo finále již osmého ročníku soutěže START-UP TUL. Před porotu se postavilo sedm odvážných týmů, mezi…
SBC Camp 2022  - Business workout v novém kabátu

SBC Camp 2022 - Business workout v novém kabátu

Vzpomínáte, když jste jako děti jezdili na tábory a zažívali různá dobrodružství a patálie? To byly časy, že? Jenže teď…

Odběr newsletteru