Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin. Kdo osloví porotu nejvíce a jak se studenti poperou s trémou z velkého pódia a z prezentace svého snu před porotou?

Od května do října studenti Technické univerzity intenzivně pracovali na svých podnikatelských nápadech. Absolvovali řadu workshopů a přednášek pod vedením odborníků z praxe, kteří jim předali nezbytné poznatky k tvorbě vlastních byznys plánů. Ty pak průběžně konzultovali s mentory, jejichž hlavním úkolem bylo pomoci soutěžícím s rozvojem jejich vlastních vizí. Veškerá příprava studentů směřovala právě k veřejnému finále, které proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin v aule budovy G Technické univerzity v Liberci.

Do užšího finále soutěže se letos probojovalo sedm projektů, které nyní předstoupí před porotu. Finalisté budou mít pouze 7 minut na prezentaci svých nápadů, během nichž musí nejen porotu, ale i ostatní přítomné seznámit se svou finální vizí. Těšit se můžete na opravdu nápadité projekty z různých oblastí – od designových šperků vyráběných pomocí nanotechnologií přes zachování svatební kytice do pryskyřice až po rozvoj IT gramotnosti.

Vyhlášení vítězů je pak naplánováno na 17:30. Byznys plány bude hodnotit odborná porota v roli investorů. Cílem je nejen vybrat ty nejnápaditější projekty, ale zároveň výherce podpořit při jejich realizaci. Nejúspěšnější studentské projekty tak tradičně obdrží finanční i další odměny od našich partnerů, kterými jsou ŠKODA AUTO, Nadace Jablotron, Nadace Preciosa, Ekonomická fakulta TUL, Lipo.ink a CzechInvest.

Chcete-li podpořit studentské projekty osobně, budeme se na Vás těšit již 24. listopadu ve 14 hodin v aule budovy G. A pokud náhodou dorazit nemůžete, ale nechcete si to nechat ujít, celé finále budeme streamovat!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on reddit

Další články

SBC Camp 2022  - Business workout v novém kabátu

SBC Camp 2022 - Business workout v novém kabátu

Vzpomínáte, když jste jako děti jezdili na tábory a zažívali různá dobrodružství a patálie? To byly časy, že? Jenže teď…
Snídaně Brain&Breakfast jsou zpátky!

Snídaně Brain&Breakfast jsou zpátky!

Existují dva tábory. Jeden bez snídaně nemůže fungovat, a druhý, který si ji v klidu nechá ujít. Ať už přemýšlíte,…
Finále soutěže START-UP TUL

Finále soutěže START-UP TUL

Finále letošního ročníku soutěže START-UP TUL proběhne v pátek 26. listopadu 2021 v 9.00. Jedenáct týmů představí porotě své hotové…

Odběr newsletteru