9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu

Jsi student TULky a máš podnikatelského ducha? Zajímá tě svět startupů a chceš se dozvědět více? Pak pro tebe máme dobrou zprávu, v sobotu 1. dubna  spouštíme přihlášky do 9. ročníku soutěže START-UP TUL! Ať už studuješ ekonomii, strojírenství nebo třeba umění, pokud máš vášeň pro podnikání a inovace, neváhej a přihlas se.

Jako každý rok bude soutěž probíhat od začátku května do konce listopadu a vyvrcholí veřejným finále, kde soutěžní týmy představí své podnikatelské nápady před investory a publikem. V průběhu soutěže tě čeká několik workshopů a přednášek, které ti pomohou nápad postupně rozvinout. Získané znalosti a dovednosti pak využiješ při prezentování svého business plánu. Kromě toho budeš mít možnost během soutěže svůj projekt konzultovat se zkušenými mentory.

Láká tě účast v soutěži, ale ještě nemáš podnikatelský nápad? Žádný strach, připravili jsme si pro tebe speciální workshop „Chce to nápad“, který proběhne ještě před uzávěrkou přihlášek. Uskuteční se 4. dubna od 16 hodin v UNI.Labu a bavit se budeme o tom, kde brát nápady na podnikání a jak s nimi dále pracovat. 

A co účastí v soutěží získáš? Cenné zkušenosti, nové kontakty a na ty nejlepší z vás čekají finanční odměny až do výše 100 000 korun a další věcné ceny, které ti pomohou projekt odstartovat. 

Tak na co ještě čekáš? Neváhej a udělej první krok k tomu, abys svůj podnikatelský nápad proměnil ve skutečnosti. Pokud máš obavy, přijď za námi 4. dubna na workshop „Chce to nápad“, kde ti o soutěži povíme více a případně zodpovíme tvoje dotazy. 

Přihlásit se můžeš na našem webu od 1. dubna do půlnoci 30. dubna. Těšíme se na tebe!

Další články

SBC Shání Event Specialistu

SBC Shání Event Specialistu

Chceš si zkusit práci svých snů? Pracovat v zábavném mladém kolektivu a starat se o zábavné akce? Student Business Club TUL…
START-UP TUL ODSTARTOVAL

START-UP TUL ODSTARTOVAL

Je to zase tady! Devátý ročník soutěže START-UP TUL právě odstartoval a slibuje velkou dávku inspirace a podnikatelského ducha. Tento…
Myslíte si, že nemáte nápad? Dokážeme vám, že máte!

Myslíte si, že nemáte nápad? Dokážeme vám, že máte!

Existuje mnoho způsobů, jak najít podnikatelský nápad, a každý z nich může být účinný pro jiného člověka. My jsme si…

Odběr newsletteru