9. ročník soutěže START UP TUL: Proměň svůj nápad v realitu

Jsi student TULky a máš podnikatelského ducha? Zajímá tě svět startupů a chceš se dozvědět více? Pak pro tebe máme dobrou zprávu, v sobotu 1. dubna  spouštíme přihlášky do 9. ročníku soutěže START-UP TUL! Ať už studuješ ekonomii, strojírenství nebo třeba umění, pokud máš vášeň pro podnikání a inovace, neváhej a přihlas se.

Jako každý rok bude soutěž probíhat od začátku května do konce listopadu a vyvrcholí veřejným finále, kde soutěžní týmy představí své podnikatelské nápady před investory a publikem. V průběhu soutěže tě čeká několik workshopů a přednášek, které ti pomohou nápad postupně rozvinout. Získané znalosti a dovednosti pak využiješ při prezentování svého business plánu. Kromě toho budeš mít možnost během soutěže svůj projekt konzultovat se zkušenými mentory.

Láká tě účast v soutěži, ale ještě nemáš podnikatelský nápad? Žádný strach, připravili jsme si pro tebe speciální workshop „Chce to nápad“, který proběhne ještě před uzávěrkou přihlášek. Uskuteční se 4. dubna od 16 hodin v UNI.Labu a bavit se budeme o tom, kde brát nápady na podnikání a jak s nimi dále pracovat. 

A co účastí v soutěží získáš? Cenné zkušenosti, nové kontakty a na ty nejlepší z vás čekají finanční odměny až do výše 100 000 korun a další věcné ceny, které ti pomohou projekt odstartovat. 

Tak na co ještě čekáš? Neváhej a udělej první krok k tomu, abys svůj podnikatelský nápad proměnil ve skutečnosti. Pokud máš obavy, přijď za námi 4. dubna na workshop „Chce to nápad“, kde ti o soutěži povíme více a případně zodpovíme tvoje dotazy. 

Přihlásit se můžeš na našem webu od 1. dubna do půlnoci 30. dubna. Těšíme se na tebe!

Další články

Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Soutěž START-UP TUL zná své vítěze

Ve čtvrtek 24. listopadu proběhlo finále již osmého ročníku soutěže START-UP TUL. Před porotu se postavilo sedm odvážných týmů, mezi…
Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL

Finále 8. ročníku soutěže START-UP TUL proběhne již 24. listopadu 2022 od 14 hodin. Kdo osloví porotu nejvíce a jak…
SBC Camp 2022  - Business workout v novém kabátu

SBC Camp 2022 - Business workout v novém kabátu

Vzpomínáte, když jste jako děti jezdili na tábory a zažívali různá dobrodružství a patálie? To byly časy, že? Jenže teď…

Odběr newsletteru