Hotbox – Healthy eating

2015
Vojtěch Bajzík a Jan Molnár

„Projekt Hot Box představuje revoluci ve stravování na cestách, v práci, v přírodě, kdekoliv je potřeba. Jedná se o samo-ohřevnou krabičku na jídlo – ideální velikosti, tudíž plně přenositelnou a použitelnou všude, kde je potřeba.“

Zabýváme se vývojem nové generace samo-ohřevných přenosných dóz na jídlo. Právě tyto přenosné krabičky mají lidem výrazně usnadnit život. Produkt je určen zejména pro sportovně zaměřenou veřejnost, žijící zdravým životním stylem. Avšak Hotbox je tak univerzální, že si můžeme dovolit zacílit na širší veřejnost – pracující osoby (např.: manuálně pracující, kteří nemají přístup k mikrovlnné troubě či teplému jídlu během dne). Dále hodláme cílit na rodiče s malými dětmi, ti dozajista ocení praktičnost na výletech či delších procházkách, kdy jim postačí jediná krabička, aby jejich ratolesti poskytli teplý a plnohodnotný pokrm. V neposlední řadě plánujeme oslovit skupiny, ve kterých jsou zastoupeni horští záchranáři a jim podobné oddíly.

Příležitost shledáváme hlavně v možnosti inovace a vyplnění mezery na trhu. Jakožto vytížení lidé, kteří nemají čas, či možnost si ohřát své připravené jídlo z domova, jsme přemýšleli, jak tuto problematiku vyřešit. Tento problém hodláme vyřešit právě kompaktní ohřevnou dózou, která by byla schopna vyprodukovat na jedno nabití dostatečné množství tepla pro ohřev jednoho až dvou jídel. Nebude tudíž třeba žádné nadbytečné kabeláže ani elektrické sítě.

Odběr newsletteru