Brain&Breakfast na TUL: Eliška Podzimková a její ilustrovaný svět

23. 03. 2023
08:15
UNI.Lab, Budova G, TUL
Zveme Vás na březnovou snídani Brain&Breakfast, tentokrát s českou animátorkou, ilustrátorkou, fotografkou a umělkyní všeho druhu – Eliškou Podzimkovou. Sejdeme se 23. března 2023 v 8:15 opět v laboratoři ŠKODA UNI.Lab, která se nachází na budově G, naproti vstupu do auly.

Brain&Breakfast na TUL | Eliška Podzimková a její ilustrovaný svět

S Eliškou se podíváme do jejího úžasného světa plného fantazie a krásných ilustrací. Popíše svou cestu, jak se takový svět hledá, co nám může nabídnout a také to, jak nám může pomáhat. Těšit se můžeme na poutavý a zajímavý příběh, který nám možná připomene i to, že se v každém z nás skrývá zvídavé dítě.

Kdo je Eliška Podzimková?

Eliška Podzimková je česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. V roce 2014 absolvovala Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Nejen díky svému profilu na instagramu @AnimateNY (nyní @eliskap) získala uznání za mořem v USA. Splnila si svůj sen a žila a tvořila ve svém nejoblíbenějším městě – New Yorku. Instagram ji doslova změnil život a přinesl spolupráce, o kterých by tato slečna z Dobřichovic ani nesnila. Nyní má na svědomí např. spot pro Jamieho Olivera, obsazení titulní stránky New Yorského deníku Metro, dokreslené fotky pro americký Vogue či články v celosvětových médiích.

Co je to Brain&Breakfast?
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

Jak to probíhá?
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA.

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

 

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru