Listopadová inspirativní snídaně Brain&Breakfast!

14. 11. 2022
8:15
UNI.Lab

Stejně jako v minulém měsíci se s námi můžete přijít nasnídat do prostor laboratoře UNI.Lab, která se nachází na budově G, naproti vstupu do auly, a to 14. listopadu v 8:15.

Jan Hábl: Na charakteru záleží
“Na kterých věcech skutečně záleží a na kterých ne? Usilovně o tom přemýšlí nejen české školství. Znalosti, dovednosti, kompetence nejsou špatné, ale co přesně a kolik toho člověk (dítě) potřebuje vědět, znát, umět, aby byl dobrým člověkem?”
To jsou hlavní témata, kterými se profesor Jan Hábl, pedagog a komeniolog, ve svých výzkumech v Komenského institutu v Praze zabývá a o kterých na univerzitách i přednáší.

Mimo jiné je také autorem mnoha odborných i laických knih, jejichž názvy často mluví samy za sebe: Na charakteru záleží, problém učitelnosti dobra (2020), I když se nikdo nedívá, fundamentální otázky etického vychovatelství(nakl. P. Mervart 2015), Aby člověk neupadal v nečlověka (nakl. P. Mervart 2015).

👉Co je to Brain&Breakfast?
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

🗣️Jak to probíhá?
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat. Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

 

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru