Brain&Breakfast : Zdravé tělo, zdravý duch a zdravé prostředí

18. 08. 2022
08:15
Lipo.ink

Zveme Vás na další prázdninovou snídani Brain&Breakfast, která proběhne ve čtvrtek 18.8.2022 od 8:15 v Lipo.ink.

O velkém tématu fyzického zdraví při sedavém zaměstnání bude povídat PaedDr. Vlado ZLATOŠ, PhD., slovenský podnikatel a expert na udržitelnou životosprávu.

Představte si, že existují vědecké postupy, které můžete využít v pracovní době ke zlepšení nebo udržení svého zdraví. Prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, je velmi nevhodné pro fyzickou seberealizaci a naše těla za to platí vysokou daň (nadváha nebo jiná fyzická degenerace). To se však může změnit, pokud se na tělo budeme společně dívat jako na biomechanický stroj, který potřebuje základní pohybovou výživu. Kolik pohybu, jaký druh pohybu a jak vypadají minimální standardy pohybu? To vše a více se dozvíte v dalším díle Brain&Breakfast s Vladem Zlatošem.

Na živé vysílání se sejdeme v podnikatelském inkubátoru – Lipo.ink, který se nachází v centru města, hned vedle Krajského úřadu Libereckého kraje.

 

Kdo je Vlado Zlatoš?
Podnikatel a expert na udržitelnou životosprávu, sportovec, trenér, expert na optimální výživu a funkční kondici. Jeho celoživotní filozofie se točí kolem hesla: „Staň sa lepšou verziou samého seba“. Jeho posláním je formovat kulturu výživného pohybu a kulturu funkčního stravování. Je zakladatelem a spoluzakladatelem více firem a společností, které provozují inovativní projekty.

 

👉Co je to Brain&Breakfast? 
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním z pražského Magenta Experience Center, při kterém zajímavá inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá.

🗣️Jak to probíhá? 
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat.

Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

 

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru