Brain&Breakfast – Tomáš Šebek: Ministr zdraví

15. 12. 2022
08:15
UNI.Lab, Budova G, TUL

Stejně jako v minulém měsíci se s námi můžete přijít nasnídat do prostor laboratoře UNI.Lab, která se nachází na budově G, naproti vstupu do auly, a to 15. prosince v 8:15.

Brain&Breakfast: Tomáš Šebek – Ministr zdraví

Než drahou léčbu, mějme levnou prevenci. Než dlouhý bolestivý život, raději kvalitní, prožitý déle ve zdraví. Do roku 2030 zvýšíme v ČR počet let prožitých ve zdraví o 5 let. Pomůžete?

TOMÁŠ ŠEBEK

Známý propagátor medicíny a chirurg, otec čtyř dětí s pilotní licencí, se v sou- časné době intenzivně věnuje problema- tice prodloužení délky života Čechů ve zdraví. Společně s kolegy již dříve založil projekt uLékaře.cz. Ten dnes mimo jiné pomáhá firmám, které si uvědomují, jak je zdraví zaměstnanců i z pohledu zaměst- navatele důležité.

👉Co je to Brain&Breakfast?
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

🗣️Jak to probíhá?
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat. Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

 

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru