Brain&Breakfast: Propojování světů, které si nerozumí aneb, jak se dělá API

23. 06. 2022
08:15
7. patro budovy H, TUL

Přednáškám ve školních lavicíh už je pro letošní rok konec, ale Brain&Breakfast tu je v i červnu!

Přjďte si poslechnout IT podnikatele Jakuba Nešetřila, který popíše svou cestu od cestování v dětství, přes prodej firmy až po propojování veřejného a neziskového sektoru a IT v rámci Česko.Digital. Společně budeme hledat průsečíky světů, které si běžně nerozumí a také to, jak si mohou vzájemně pomáhat.

Stejně jako při květnovém vysílání se sejdeme v zasedačce v 7. patře budovy H,TUL. Společně se podíváme na živý přenos, dáme si snídani a případně rozebereme samotné téma ještě dál.

Kdo je Jakub Nešetřil?
Jakub Nešetřil je jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v IT v Čechách. Vybudoval ve slavném Silicon Valley vývojářský startup Apiary, který v roce 2017 prodal gigantu Oracle za několik miliard korun. Firmu pod hlavičkou Oracle několik let řídil, poté se vrátil ze San Franciska zpět do Česka a založil platformu Česko.Digital. Jeho cílem je ve spolupráci s tuzemskou IT komunitou změnit digitální život v Česku k lepšímu.

Co je to Brain&Breakfast? 
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním z pražského Impact Hubu, při které zajímavá inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá.

Jak to probíhá? 
Čeká na vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které trvá zhruba 60 minut. Poté následuje debata, ve které probereme obsah přednášky, ale i jiné libovolné téma, které vás bude zajímat.

Jak je to s občerstvením?
Na místě bude připravené pohoštění – můžeš se těšit na slanou i sladkou snídani, kterou si pro vás připraví členové SBC i pedagogové z EF. Baví vás péct? Budeme rádi, když se nám s něčím pochlubíte!

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pinterest
Share on reddit

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru