Brain&Breakfast: Propojování světů, které si nerozumí aneb, jak se dělá API

23. 06. 2022
08:15
7. patro budovy H, TUL

Přednáškám ve školních lavicíh už je pro letošní rok konec, ale Brain&Breakfast tu je v i červnu!

Přjďte si poslechnout IT podnikatele Jakuba Nešetřila, který popíše svou cestu od cestování v dětství, přes prodej firmy až po propojování veřejného a neziskového sektoru a IT v rámci Česko.Digital. Společně budeme hledat průsečíky světů, které si běžně nerozumí a také to, jak si mohou vzájemně pomáhat.

Stejně jako při květnovém vysílání se sejdeme v zasedačce v 7. patře budovy H,TUL. Společně se podíváme na živý přenos, dáme si snídani a případně rozebereme samotné téma ještě dál.

Kdo je Jakub Nešetřil?
Jakub Nešetřil je jedním z nejúspěšnějších podnikatelů v IT v Čechách. Vybudoval ve slavném Silicon Valley vývojářský startup Apiary, který v roce 2017 prodal gigantu Oracle za několik miliard korun. Firmu pod hlavičkou Oracle několik let řídil, poté se vrátil ze San Franciska zpět do Česka a založil platformu Česko.Digital. Jeho cílem je ve spolupráci s tuzemskou IT komunitou změnit digitální život v Česku k lepšímu.

Co je to Brain&Breakfast? 
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním z pražského Impact Hubu, při které zajímavá inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá.

Jak to probíhá? 
Čeká na vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které trvá zhruba 60 minut. Poté následuje debata, ve které probereme obsah přednášky, ale i jiné libovolné téma, které vás bude zajímat.

Jak je to s občerstvením?
Na místě bude připravené pohoštění – můžeš se těšit na slanou i sladkou snídani, kterou si pro vás připraví členové SBC i pedagogové z EF. Baví vás péct? Budeme rádi, když se nám s něčím pochlubíte!

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

 

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru