Brain&Breakfast: Obonete S. Ubam

13. 10. 2022
08:15
UNI.Lab

Už jste někdy snídali s nigerijským kmenovým králem? Ne? Říjnová Brain&Breakfast Vám to umožní!

 

Nejen o černobílé rozpolcenosti bude v Brain & Breakfast hovořit český spisovatel, podnikatel, právník a nigerijský kmenový král, Obonete S. Ubam.

Co vše vás může potkat, když se rozhodnete odejít Česka a vydáte se žít do lůna Afriky? Stojí hledání kořenů a identity vůbec za to? Jak se žije lidem, kteří dostali do vínku kulturní a etnickou dvojakost? Proč se míšenci často cítí jako cizinci v obou zemích původu svých rodičů a jak moc skutečně touží po sounáležitosti a kulturní celistvosti? V čem jsou si jejich osudy podobné a proč je jejich snaha zapadnout marná?

To a mnohem více se dozvíte ve čtvrtek 13. 10. 2022 na Brain&Breakfast, tentokrát v UNI.Labu na budově G, TUL.

 

👉Co je to Brain&Breakfast? 
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá.  Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

🗣️Jak to probíhá? 
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat.

Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

 

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru