Brain&Breakfast na TUL – Soňa Klepek Jonášová: Hodina udržitelnosti

19. 01. 2023
08:15
UNI.Lab, Budova G, TUL
Zveme Vás na první letošní snídani Brain&Breakfast, na kterou se sejdeme 19. 1. 2023 v prostorech laboratoře ŠKODA UNI.Lab, která se nachází na budově G, naproti vstupu do auly. Společně porozumíme základním zkratkám, souvislostem, ale hlavně příležitostem, které nám udržitelnost nabízí.

Brain&Breakfast: Soňa Klepek Jonášová: Hodina udržitelnosti

Z udržitelnosti se stal fenomén, který zní éterem, ale když si položíme základní otázku, jestli opravdu tušíme, co je do ní zahrnuto, proč tak raketově stoupla pozornost jí věnována a proč by nás vlastně měla zajímat – umíme odpovědět?
Hodina udržitelnosti se tak pro Vás může stát základem pochopení společných globálních cílů udržitelnosti, které není úplně těžké přeložit do konkrétních činů, když pochopíme, co je motor, který by nás měl hnát k jejich realizaci.
SOŇA KLEPEK JONÁŠOVÁ
Zakladatelka a ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky (INCIEN), aktivity pro sdílení témat z oblasti udržitelnosti Zajimej.se či platformy Změna k lepšímu, která propojuje obchodní a vědeckou sféru s jednotlivci ve snaze hledat řešení výzev pro ochranu životního prostředí.

👉Co je to Brain&Breakfast?
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

🗣️Jak to probíhá?
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat. Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru