Brain&Breakfast na TUL | Petr Skondrojanis: Jedinečnost

20. 04. 2023
08:15
UNI.Lab, Budova G, TUL
Zveme Vás na dubnovou snídani Brain&Breakfast, na kterou se sejdeme 20.4.2023 v 8:15 v ŠKODA UNI.Lab.

Brain&Breakfast na TUL | Petr Skondrojanis: Jedinečnost

Jak se nehnat za normou a standarty společnosti? O tom a jedinečnosti ve firemní kultuře i v životě nám bude vyprávět personalista a podnikatel Petr Skondrojanis.
Petr se podívá na jedinečnost ze tří pohledů. Tím prvním je jeho osobní příběh hledání a postupného objevování jedinečnosti. Druhou rovinou je jeho vlastní podnikání, ve kterém hledá jedinečnost u jiných firem, které můžeme považovat za úspěšné. Poznává je a učí se, jak přistupují k jedinečnosti ony samy. Třetí rovinou je design firemní kultury postavený na každodenní tvorbě jedinečnosti.
Kdo je Petr Skondronajis?
Petr Skondrojanis se věnuje náboru zaměstnanců a personalistice od svých 18 let, to je skoro 30 let. Jeho aktuální počin je portál cocuma.cz, který pomáhá firmám s obsahem, který mohou s hrdostí šířit za hranice svých kanceláří a kterému budou lidé zvenčí důvěřovat, rozumět a díky němu se pro firmy nadchnou. Aktivně se
Petr věnuje firemní kultuře a jako mentor pomáhá firmám se změnou uvnitř, aby byly smysluplnější a přitažlivější a aby jejich kultura byla postavená na dobrých standardech, hodnotách a kvalitních vztazích. Svými postoji se vymezuje nesmyslům v HR včetně pojmenování HR jako takového), egocentrismu, sebestřednosti a oportunismu v managementu. Jeho PROČ je úsilí, aby dobrá práce byla životním standardem, a jeho JAK je čestně, opravdově a upřímně.

Co je to Brain&Breakfast?

Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

Jak to probíhá?

Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA.

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

 

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru