Brain&Breakfast na TUL – Filip Dřímalka: Budoucnost (ne)práce

16. 02. 2023
08:15
UNI.Lab, Budova G, TUL
Pokud jste se v posledních měsících nepokusili odstřihnout od sociálních sítí, určitě jste zaznamenali rozruch kolem firmy OpanAI a jejich chatovacího robota ChatGPT. Mimo toho, že dokáže obstojně programovat v mnoha jazycích, dokáže to, s čím zápasí i někteří z nás, ovládat češtinu, tímto děkuji mé korektorce <3. To vše ale můžeme brát jako posun horizontu událostí, přesahující opravy gramatiky tohoto textu, totiž jak bude za pár desítek let vypadat trh práce a jak jej změní umělá inteligence. Jak nové příležitosti s ní spojené můžeme využít a jak se na takovou budoucnost připravit nám představí na další snídani Filip Dřímalka.
Podívejte se na videopozvánku. 😎

Brain&Breakfast: Filip Dřímalka – Budoucnot (ne)práce

Technologie udělaly za poslední tři měsíce větší posun, než za posledních deset let. Umělá inteligence se zpřístupnila všem a umožnila vznik nových, naprosto neuvěřitelných nástrojů pro nahrazení lidské práce. Jak ale bude vypadat budoucnost bez práce? Jaké příležitosti přináší nové technologie a co můžeme udělat pro to, abychom je dokázali využít?
Kdo je Filip Dřímalka?

Filip je odborníkem na digi trendy a pomáhá firmám zavádět je do procesů. Kromě strategických konzultací pro firmy založil projekt Digiskills.cz, pro rozvoj digitálních dovedností zaměstnanců, a Digitask.cz, tržiště digitálních inovací a expertů. Napsal také první českou knihu o digitalizaci a  vede podcasty HOTCAST a je vítězem za inovativní projekty v LIGS Awards.

Na něj a Budoucnost (ne)práce se můžete těšit 16.2. od 8:30, jako vždy, v prostorech UNILABu na budově G, tak doražte posnídat a promyslet svou budoucnost.

V případě, že se chcete o tématu dozvědět více, můžete mrknout na jeho knihu HOT, nebo na podcast DEEP TALKS, kde byl před nedávnem hostem.

👉Co je to Brain&Breakfast?
Brain&Breakfast je snídaně propojená s živým vysíláním, ve kterém inspirativní osobnost vypráví o svém příběhu a oboru, jímž se zabývá. Jejím smyslem je nabídnout posluchačům nové obzory, vtáhnout je do příběhů, představit zkušenosti osobností z různých oborů, předat pozitivní energii a nabídnout kvalitní prostředí pro rozvoj znalostí. Dávají nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Propojují lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

🗣️Jak to probíhá?
Čeká na Vás povídání ve formě streamovaného přenosu, které začíná v 8:30 a trvá zhruba 60 minut. Vstup je ZDARMA, kapacita je však omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat. Chcete akci podpořit? Sdílejte ji se svými přáteli! 😇

🥐Jak je to s občerstvením?
Na místě na Vás bude čekat malé občerstvení, čaj i káva.

Kapacita je omezená, tak se nezapomeňte zaregistrovat!

Další akce

Nenalezeno

Odběr newsletteru