Vytváříme a technologicky zajišťujeme projekty pro přímé klienty a agentury z ČR, Slovenska, Švýcarska, Ruska a Číny. Zkoušíme nové technologické postupy, vymýšlíme a vytváříme systémy a garantujeme jejich spolehlivost. Díky rozmanitost a zkušenostem našeho týmu jsme schopní zajistit v podstatě jakýkoliv online nebo mobilní projekt od zákazníka kdekoliv na světě.

Firmu jsme založili v březnu 2014 jako další kapitolu našeho podnikání. Během roku se nám podařilo vyrůst ze 2 na 10 spolupracovníků v Praze a Brně.

NETVOR vznikl zápisem do OR dne 13.3.2014 jako završení několikaleté spolupráce zakladatelů v e-commerce prostředí. První zajímavější zakázka na vývoj web-based softwaru přišla v letních měsících, přičemž do té doby tvořily významný zdroj příjmů spíše marketingové služby a poradenství. Se dvěma úspěšně dokončenými projekty a do té doby nadužívání Starbucks kaváren si NETVOR pořídil své první kanceláře v Praze v ulici Na Poříčí v říjnu 2014. Ty začaly být malé a tak se NETVOR přestěhoval k 1.7.2015 do nových kanceláří na Karlínském náměstí, do domu U Města Hamburku z počátku 19. stol. přímo nad vyhlášenou restauraci Lokál. V současné době tvoří hlavní zdroj příjmu zakázkový vývoj webových a mobilních aplikací, NETVOR už ale pomaličku pokukuje po vlastních investičních příležitostech ve formě vlastních produktů a projektů.

Filip Míka

Naše technologická hlava, která je zodpovědná za veškeré technologické procesy a tým vývojářů. Bývalý student VŠE - Informatika.

Michal Voráč

Stará se o důležité klienty a dává dohromady tým spolupracovníků. Bývalý student VŠE - Ekonometrie a operační výzkum.

Tomáš Netušil

Celé to vymyslel a dal dohromady, aktuálně se věnuje hlavně růstu společnosti a partnerům. Bývalý student TUL - Mezinárodní obchod.

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře