Biano.cz je vyhledávač nábytku a bytových doplňků. V době, kdy jsme ho spouštěli, nebyl v Česku žádný web, na kterém by lidé mohli na jednom místě jednoduše najít vše pro svůj domov. To jsme chtěli změnit a povedlo se. Dnes je Biano skvělý marketplace, který funguje už ve 4 zemích, spolupracuje s více než 1000 eshopy a uživatelům nabízí výběr celkem z více než 3 milionů produktů. Snažíme se, abychom byli místem, kde uživatelé najdou vše, co si pro své krásné bydlení představují.

Díky Bianu už lidé nemusí procházet jednotlivé obchody a bát se, že v tom dalším, do kterého už se jim nechtělo, mají něco lepšího. Ať už sháníte do bytu, domu nebo třeba na zahradu cokoliv, pojďte k nám, určitě to u nás najdete. https://www.biano.cz/

 

BIANO V ČÍSLECH

1000 eshopů a retailových partnerů celkem

850 eshopů v Česku

3 miliony produktů celkem

2 miliony produktů v Česku

800 designérů a architektů

30 zaměstnanců

 

Jan Davídek

Spolumajitel a CEO Biana, absolvent VŠE. Stará se o bezproblémový chod firmy, zkrátka tahoun celého týmu.

Michal Tvrzník

Spolumajitel a COO Biana, absolvent ekonomické fakulty TUL. V Bianu se stará především o content a spolupráci s obchody.

Ondřej Bolkovec

Marketing guru, absolvent manažerské informatiky na TUL. Podílel se na prvním ročníku soutěže START-UP TUL, dnes vede v Bianu svůj marketingový tým.

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře