I přes krizi se nám podařilo rozjet naplno naši soutěž!

V posledních týdnech máme pěkně napilno...

V soutěži máme 19 týmů a jejich skvělých podnikatelských nápadů. Soutěžící jsme rozdělili do týmů a přiřadili jim naše hvězdné kouče. Během minulého týdne proběhli schůzky soutěžících s kouči. Soutěžící měli za úkol představit své podnikatelské záměry a od koučů dostali zpětnou vazbu. Musíme uznat, že letošní ročník je opravdu nabitý ekologickými, technickými i uměleckými projekty vysoké kvality. Soutěžící své podnikatelské plány vypilují pod dozorem koučů a na velké finále, které proběhne v listopadu, budou výborně připraveni.

Soutěžící mají za sebou také "elevator pitch", bohužel bez výtahu,ale zato online! Soutěžící měli jednu minutu na to představit svůj záměr a následně dostali zpětnou vazbu. Až na jednoho soutěžícího všichni zvládli své výstupy vměstnat do minuty. Mají do nás velkou pochvalu.

Již 3.6 proběhne první offline setkávačka na Ekonomické fakultě, kde se studenty probereme úskalí finanční stránky podnikání. Víme totiž, že dobrý nápad nestačí, je také potřeba umět vše spočítat!

Jedeme tedy dál,

tým SBC

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře