Hithit.com největší česká a slovenská crowdfundingová platforma. Existuje 8 let, zveřejnila téměř čtyři tisíce kreativních nápadů na podnikání, kulturu, média, technologie, ekologii a mnoho dalších odvětví. Mezi autory rozdělila přes 300 miliónů korun.

Chcete rozjet váš byznys, potřebujete peníze na inovace, marketing nebo restart? Tak toto je přednáška právě pro vás. Na akci se dozvíte jak a proč vznikl Hithit, ale především jak funguje a jaké výhody přináší. Jak získat peníze, které nemusíte vracet, jak oslovit vaše potenciální zákazníky a zeptat se jich na jejich názor na váš produkt nebo službu a jak snadné je dostat hned první den vašeho prodnikání databázi vašich zákazníků a začít podnikat jako rozjetá firma hned od samého startu.
 
Aleš Burger
Aleš je zakladatelem přední eventové agentury NEXT LEVEL, která působí v ČR, na Slovensku, Německu a několika dalších zemích EU. V roce 2008 spoluzakládal firmu AutoOutlet Luxury Imports, dnes největšího dovozce automobilů z USA, v letech 2014 až 2019 pracoval na pozici Show Producer v Red Bull Air Race World Championship. Od roku 2011 figuruje jako spoluzakladatel a CEO v Hithitu, největším odměnovém crowdfundingovém portálu na uzemí ČR a Slovenska. Aleš je lektorem Vysoké školy ekonomické v Praze, ale pravidelně přednáší i na jiných univerzitách v ČR, v podnikatelských inkubátorech nebo start-up centrech.
 
Přednáška proběhne na platformě google meet: meet.google.com/jxp-scbq-jqu

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře