Kulatý stůl na téma Řízení lidských zdrojů v malých a středních firmách

Přijďte se seznámit s otázkami a problémy, které v oblasti řízení lidských zdrojů trápí nejen Vás, ale i další malé a střední podniky v Libereckém kraji. Přijďte se inspirovat, jak situaci řešit, diskutovat, přispět svým námětem, nebo si jen vyslechnout ostatní diskutující.

Detail akce

Pozor změna tématu přednášky: Spolupráce mezi chaosem & řádem

Mravenci umí vytvořit celý ekosystém bez managementu a plánování, proč bychom to neměli dokázat také? Co řídí lidi v organizacích, ve kterých je omezena role hierarchické-ho řízení? Jak dostat nadšení a energii dobrovolníků i do klasických pracovních týmů? Jak způsobit inovace "zdola", když není čas čekat na rozhodnutí "shora"? Jak uvolnit systém, ale nerozbít u toho celou organizaci?

Detail akce

Brain&Breakfast: ČESKO je NANO

Po snídani bude náseldovat rozmluva s prof. Lukášem! Česká republika stála u samého počátku využití nanotechnologií v průmyslu i spotřebním zboží. Už v roce 2004 jsme patentovali stroj na průmyslovou výrobu nanovlákna. Nanotechnologie jsou jedním z hybatelů nové technologické revoluce, která už začala. Nejen průmysl, ale i charakter práce a životy lidí na celé planetě se změní k nepoznání, nejde o inovaci, ale o hlubokou změnu, která ovlivní senzoriku, medicínu, energetiku i samotnou výrobu.

Detail akce
1 16 25 26 27 28 29 30 31 45 59