Dnes se 17 z 23 soutěžních týmů poprvé sešlo se svými kouči ...

Letos odstartoval v pořadí již třetí ročník soutěže o nejlepší START-UP TUL a těší nás, že účast je stejně vysoká jako v tom předcházejícím. Do soutěže se přihlásilo celkem 23 týmů z 5 fakult TUL. Mezi projekty se nám sešly nápady z 8 zajímavých startupových oblastí: IT aplikace, Smart technologie, Výroba, Food, Fashion, Art, Lidé a Služby.

Na středeční setkání dorazilo 17 týmů, které i přes svůj nabitý rozvrh, přišly plné energie a odhodlání. Workshop No. 2, již tradičně, probíhal ve znamení business canvas. Týmům jsme rozdali, plátna, lístečky, psací potřeby a svěřili je do péče a pod odborný dohled koučů. Tentokrát naše pozvání přijali Jana Havlíčková (Preciosa), Filip Gröschl (DHL), Miroslav Časlavský (Impuls, s.r.o.), Petr Bušanský (vinárna Hruška), Tomáš Matějček (Miton), Tomáš Pochop (BPR Sychrov), Aleš Černín (projektový konzultant).

Po produktivní půlhodině strávené s kouči, dostal každý z týmů tří minutový prostor pro představení základního konceptu svého podnikatelského plánu. Někteří naši soutěží tak měli možnost zjistit, že 3 minuty mohou někdy představovat poměrně dlouhý časový úsek :)

A CO TEĎ? Soutěžní týmy musí do konce června podněty ze středeční schůzky zpracovat a zaslat k hodnocení první koncept business modelu, na který obdrží během prázdnin posudky od pedagogů z TUL a od koučů, kteří je vedli.

Držíme jim palce

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře