NAŠIM STUDENTŮM TUL!

  • Milé studentky a studenti, rádi bychom vás přivítali v TULáckém Student Business Clubu. Máme dnes již úspěšnou čtyřletou historii s komunitou, která nás baví a obohacuje. To je důvodem, proč v tom pokračujeme. Možná jste právě vy o nás ještě neslyšeli, proto se krátce představíme.

KDO JSME: Jsme tým lidí z TUL, kteří se snaží o rozvoj podnikavosti a podnikání. Budujeme komunitu studentů, absolventů i zaměstnanců TUL, kteří mají chuť a touhu tvořit něco nového, být podnikaví, či podnikat. Koukněte na: https://www.facebook.com/SBCTULVznikli jsme na půdě Ekonomické fakulty TUL jako nabídka akcí pro CELOU naši univerzitu. Více o nás si můžete např. přečíst na https://www.parli.cz/aktuality/205-nekdy-proste-staci-zkusit-to.

Hlavním důvodem této výzvy je, pozvat vás na jednu z našich klíčových každoročních akcí, a to na čtvrtý ročník BUSINESS WORKOUT 2018. Jde o jednotýdenní „školu podnikání“, kdo se jí však již zúčastnil, ví, že o žádnou klasickou školu nejde. V podstatě jde o pět dní nabitých podnikavostí a tématem podnikání.

KDY: Business Workout 2018 se koná od pondělí 17. 9. do pátku 21. 9. 2018. Protože to letos vyšlo celkem překvapivě na první týden výuky, bude se větší část aktivit odehrávat odpoledne, nejčastěji od 14.00 hod.

O ČEM: Program už dostává konkrétní strukturu a nyní můžeme již sdělit, že:

V pondělí 17. 9. začneme navečer (17.00) NETWORKINGovým setkáním s občerstvením, a to v budově CxI, 4. patro (budova L) v hlavním kampusu univerzity. Odpoledne se bude na univerzitním náměstí také konat TULfest, který podporujeme a rádi jsme jeho součástí.

V úterý 18. 9. tu máme novinku. Sešli jsme se v termínech akcí s KONFERENCÍ StartUpy – Rizika, Příležitosti & Financování, kterou pořádá v iQlandii společnost Parliamo. Dohodli jsme se na spojení programů, a proto v tento den doporučujeme všem zájemcům na konferenci zavítat. Info o akci včetně registrace je na https://www.parli.cz/konference a https://www.facebook.com/konferencestartupy/?modal=admin_todo_tour POZOR: Studenti TUL mají od Parliamo záruku významně sníženého vstupného. Abychom jejich snahu ještě podpořili, účastníkům Business Workout 2018, kteří se ho alespoň částečně zúčastní každý den, uhradíme tuto malou investici formou stipendia.

Ve středu 19. 9. využijeme pohostinnost nového libereckého podnikatelského inkubátoru LIPO.ink, kde se bude od 14.00 mluvit o KOMERCIALIZACI DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ. Zjednodušeně o tom, když něco vymyslíš, jak to rozvinout a zároveň ochránit před krádeží myšlenky a koneckonců, jak to dobře zpeněžit. Budeme tu mít zahraniční hosty, proto tento den bude vládnout angličtina, a budeme hovořit např. o projektu s vesmírnou agenturou NASA Epic Challenge aneb jak chytře osídlit Mars.

Ve čtvrtek 20. 9. bude oblíbený DEN S OSOBNOSTMI PODNIKÁNÍ a máme letos opravdové hity. Již od 10.40 vystoupí v rámci výuky v E9 známý kauč a mentor, člen sítě Red Button ZOOM, Roman Stupka (https://zoom.rba.cz/clanky/roman-stupka). Konečně jsme také dokázali najít správný termín (čtvrtek 20. 9., od 14.00, Hlavní kampus TUL, budova CxI, 4. patro) pro Leona Jakimiče ze společnosti Lasvit https://www.youtube.com/watch?v=rf_8KaoViAE. Dorazí k nám přímo z letiště, resp. ze svého bydliště v Hongkongu. A po něm přijdou další, např. sýrový magnát Roberto Brazzale z Gran Moravia.

V pátek 21. 9. pak bude ten správný čas na prověření nasátých informací formou MALÉHO HACKATONU. Ten nám letos uspořádají naši finští přátelé přímo na místě, tady v Liberci, a to v úžasném prostoru podkroví univerzitní budovy A.

K detailům programu doporučujeme sledovat nás na Facebooku - https://www.facebook.com/SBCTUL a hlavně, pokud byste se chtěli alespoň některého dne Business Workoutu 2018 zúčastnit, zaregistrujte se nejpozději do 14. 9. 2018 na: http://sbc-tul.cz/business-workout/registrace. Potřebujeme vědět, kolik nás bude...

  • Těší se na vás TÝM SBC TUL: Jaroslav Demel, Petra Rydvalová, Klára Antlová, Martina Černíková a další (Jitka, Helena, Tereza…), bez kterých by to nešlo

Sdílejte na sociálních sítích
Komentáře